Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

INFORMACE A AKTUALITY » HISTORIE BIRKENSTOCK

Kvalitní řemeslné zpracování na lepší podporu

vaše nohy ... a zlepšit své zdraví


Píše se rok 1774, německý švec Johann Adam Birkenstock má vizi nabízet pohodlné vložky do bot, které podporují zdravé postavení chodidla a tím položí základ pro naše dnešní anatomicky tvarovanou stélku. V současné době a to po více než 230 letech velkých inovací, moderní anatomickou stélku objevuje, oceňuje a obdivuje více a více lidí denně po celém světě.

V roce 1960, Birkenstock představil jeho "Fitness sandál", čímž odpověděl na potřeby stále většího počtu spotřebitelů hledajího pohodlí, kvalita a jiný druh obuvi. Zajištěním správné podpory nohy tyto sandály zlepší držení celého těla, které v konečném důsledku vede k vyšší úrovni pohodlí. Mnoho kolekcí bylo vyvinuto k splnění specifických potřeb klientely; Kupříkladu naše lékařské dřeváky, jsou přizpůsobeny potřebám pracovníka ve zdravozním sektoru.

Birkenstock se těší obrovskému úspěchu a i nadále roste, nabízí mnoho různých
stylů sandálů a boty a je distribuován ve více než 80 zemích světa.